Specjalista chorób oczu

Dr Magdalena Bielak

okulista-ostroleka.pl

 

ul.Kilińskiego 33

Ostrołęka

tel. 662075208

 

 

 

 

 

 

          Okulista Magdalena Bielak jest absolwentką Akademii Medycznej w Gdańsku.

         Specjalizację z okulistyki odbyła w Szpitalu w Wołominie, gdzie zdobyła gruntowne wykształcenie okulistyczne. Swoją specjalizację z okulistyki odbywała także w Szpitalu Royal Victoria Infirmary w Newcastle upon Tyne w Wielkiej Brytanii, gdzie przez 4 lata doskonaliła zdobyte umiejętności w zakresie fakoemulsyfikacji zaćmy, okuloplastyki, laseroterapii chorób siatkówki w retinopatii cukrzycowej oraz nowych metodach diagnostyki i leczenia AMD. Ukończyła Microsurgical Skills oraz Phacoemulsyphication Courses w Royal College of Ophthalmology w Londynie.

          Doktor Bielak jest również absolwentką Podyplomowych Studiów z Prawa Medycznego, Bioetyki i Socjologii Medycyny na Uniwersytecie Warszawskim.

          Uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach krajowych i zagranicznych, gdzie przedstawia swoje prace naukowe i osiągnięcia terapeutyczne. Członek Państwowego Towarzystwa  Okulistycznego, General Medical Council oraz European Society of Cataract and Refractive Surgery.

           Obecnie pracuje w Oddziale Okulistycznym Szpitala w Wołominie oraz współpracuje z kilkoma Ośrodkami Okulistycznymi w Warszawie. Prowadzi również specjalistyczną praktykę lekarską w gabinecie okulistycznym w Ostrołęce.